Najwyższa też jest pora na przedstawienie kolejnego Prelegenta i tematu. Wykład „Higiena i profilaktyka, czyli podstawowe know-how” zostanie zaprezentowany przez dr n. wet. Sebastian Smulski!

Kilka słów o panu Sebastianie: w 2001 roku ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW.Po zakończeniu studiów kilka miesięcy pracował jako lekarz terenowy dużych zwierząt. Kolejne doświadczenie naukowe i praktyczne zdobywał pod „okiem” prof. dr. hab. EdwardaMalinowskiego. Praca obejmowała wizytowanie polskich i zagranicznych ferm wraz z opracowywaniem programów zwalczania mastitis.

Przez ostatnich 8 lat kontynuuje realizację zdobytej wiedzy z większym naciskiem na praktyczny charakter zdobytej wiedzy. Jest autorem kilkudziesięciu krajowych i zagranicznych artykułów naukowo – praktycznych z zakresu problematykigruczołu mlekowego w stadach bydła mlecznego, autorem książki p.t. „Mastitis u bydła mlecznego” Wydawnictwo Elamed, 2014 r. oraz autorem rozdziału „Choroby wymion” wydania specjalnego TOP AGRAR Choroby bydła, Top Agrar 2014 r.

Od 2016 roku jest członkiem European Mastitis Panel. Obecnie oprócz realizowanej pracy jako lekarz – doradca na kilkunastu fermach bydła mlecznego sprawuje nadzór nad działem „Dużych zwierząt” w weterynaryjnym laboratorium diagnostycznym Vetlab oraz pracuje na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Poznańskiego.

My już odliczamy dni do konferencji. Czas ucieka – ZAPISZ SIĘ na wydarzenie! To nic nie kosztuje 😉