Za niedługo zaczniemy oficjalne odliczanie dni do spotkania z Wami! A dzisiaj jest nam bardzo miło ogłosić kolejną Prelegentkę naszej konferencji „Lepiej zapobiegać niż leczyć – problemy z somatyką w stadzie”, która zaprezentuje tamat: „Jakość mleka, jego znaczenie dla hodowcy, producenta sera i konsumenta”.

Renata Przezwicka, Kupiec Strategiczny w Hochand Polska. Z firmą Hochland Polska związana jest od ponad 24 lat. Surowce mleczarskie  do produkcji serów kupuje od 19 lat. Doświadczenie na rynku mleczarskim zdobywała biorąc udział w licznych szkoleniach, targach, ale przede wszystkim ucząc się od doświadczonych kupców z wieloletnim stażem. Od 4-ch lat odpowiada za najważniejszy surowiec -mleko. Szczególnie bliska jej sercu jest współpraca z rolnikami i partnerstwo w biznesie. Kluczem do tego jest jakość mleka i wszystkie związane z tym zagadnienia, jak dobrostan zwierząt, dobre praktyki w gospodarstwie, profilaktyka chorób czy rentowność produkcji.

W codziennej pracy ceni szczerość, otwartość i gotowość na zmiany, zaangażowanie i umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz wspieranie się w zespole.